IMODIUM

Dnes čtyřčlenná broumovská formace Imodium patří po deseti letech existence k české klubové stálici. Na svém kontě má čtyři studiová alba pod labelem Warner music a Supraphon a.s. Řadu klipů a stovky odehraných koncertů z nichž můžeme jmenovat i předskakování ve vyprodané O2 Areně zpěvačce Avril Lavigne, nebo v Incheba Areně kanadským Simple Plan , britským Bush nebo americké partě Halestorm.

V roce 2012 Imodium natočilo dokument "9 ½" mapující její desetiletou éru působení na české scéně.

V roce 2007 převzala cenu za 3. místo v kategorii Objev roku v anketě prestižního časopisu Report - Žebřík. V roce 2012 1. místo za videoklip roku a v roce 2013 1. místo v kategorii Film roku za jejich hudební dokument.
Jako jediná kapela v české republice pořádá tzv. Bytové turné!
Na podzim roku 2013 Imodium vydává čtvrté řadové album "Valerie" u Supraphon a.s. V prvním týdnu je šesté nejprodávanější v republice. Videoklipy Valerie a Nad Berlínem opět bodují v anketě Žebřík Music Awards a hudební televize nasazují do "A" rotace.

V roce 2015 se kapela účastní projektu G2 Acoustic Stage (akustický koncert) a 11. září téhož roku z něj kapela vydává záznam na CD/DVD.